KONST / Litografier / Grafiska blad 17143030

nr 1714 3030

Grafiska blad

4 st, England, "Racing-plate 1-4", yttermått inklusive ram: 60x87 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:35:11